xxx

O FIRMIE

Turystyka regionalna

  • Dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych odwiedzających Kujawy i Pomorze przygotowaliśmy specjalną ofertę wycieczek krajoznawczych po naszym regionie. Zapewniamy ciekawe programy wycieczek, rezerwację noclegów, biletów wstępu jak również najlepszych pilów i przewodników . ponadto prowadzimy:
  • Sprzedaż wycieczek pobytowych oraz objazdowych po całym świecie.
  • Sprzedaż ofert największych touroperatorów działających w Polsce. U nas znajdziecie Państwo każde, nawet najbardziej wyszukane oferty wypoczynku. Ceny poszczególnych propozycji nie różnią się od cen organizatorów. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w wyszukiwaniu najlepszych ofert.
  • Sprzedaż biletów lotniczych, promowych i autokarowych. Prowadzimy sprzedaż biletów regularnych linii lotniczych, między innymi: LOT, Lufthansa, Air France, KLM, Austrian, Swiss Air, SAS, Ailitalia.
  • Oferujemy zakup biletów na wszystkie działające na naszym rynku linie promowe,
  • Prowadzimy także sprzedaż biletów autokarowych większości przewoźników, takich jak: Interbus, Sindbad, Eurolines i innych. Nowością w naszej ofercie są przejazdy krajowe z największych miast Polski za pośrednictwem Polskiego Busa

Biuro podróży „SUNNY-TRAVEL” powstało z pomysłu dynamicznych osób, które tworząc dla Państwa ofertę postanowiły połączyć pełen profesjonalizm z dbałością o Państwa portfel…to gwarancją fachowej obsługi i wysoką jakość o atrakcyjnej cenie.

Nasza Działalność obejmuje różne sfery: turystykę szkolną/firmową oraz regionalną. Swoją ofertę kierujemy więc przede wszystkim do dzieci i młodzieży oraz turystów wypoczywających na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Turystyka szkolna

Dla Dzieci i Młodzieży organizujemy wyjazdy jedno- i wielodniowe do najpiękniejszych regionów Polski, wycieczki zagraniczne, zielone szkoły i kolonie w naszym pięknym regionie i Polsce. Najdroższym milusińskim gwarantujemy bezpieczny wypoczynek i dobrą zabawę, a ich rodzicom przystępną cenę.

Rezerwacja hoteli

Rezerwacja zakwaterowania w hotelach zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Blisko 130.000 hoteli we wszystkich możliwych kategoriach z podziałem na pokoje: standard, superior, biznes, deluxe, pokoje z dostawkami i kołyskami dla dzieci. Możliwość bezkosztowej anulacji rezerwacji hoteli nawet na 24 godziny przed zameldowaniem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura, które mieści się w Brodnicy przy ul. Strzeleckiej 4 (również wejście od ul. Zdunskiej 3). Do Państwa dyspozycji czeka tam miła i profesjonalna obsługa. Na życzenie istnieje również możliwość zorganizowania spotkania z naszym przedstawicielem w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

Wynajem samochodów w Polsce i zagranicą

Dla wygody naszych klientów ceniących sobie mobilność i indywidualność, jesteśmy w stanie zorganizować w wybranym miejscu na swiecie wynajem auta wybranej dowolnie marki wraz z dodatkowym wyposażeniem, tj. GPS, fotelik itp. w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty:

  • na życzenie zrealizujemy wycieczkę według Waszego pomysłu,
  • kompleksowo zorganizujemy pobyt grup spoza powiatu brodnickiego,
  • zapraszamy na grzybobrania, kuligi i zimowiska,
  • organizujemy również wycieczki dla grup dorosłych; zapraszamy nauczycieli, emerytów i rencistów, grupy zakładowe i firmowe.

Serdecznie zapraszamy!

F.T.H Wieża Pod Bocianem B.U.T. Sunny-Travel H.Kowalski ul.Strzelecka 4, 87-300 Brodnica NIP:874-000-15-78