EURO 26

EURO 26 CLASSIC

Masz od 5 do 30 lat? Lubisz aktywny styl życia i podróże? Euro26 Classic jest właśnie dla Ciebie!

Wersja CLASSIC, to podstawowy wariant Karty Euro26, przeznaczony dla każdego od siedmiu do trzydziestu lat. Nie musisz być uczniem ani studentem żeby mieć Kartę Euro26! Jeżeli skończyłeś już szkołę lub studia, albo masz chwilową przerwę w nauce, to Euro26 CLASSIC jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy że masz od siedmiu do trzydziestu lat. Do wyboru są trzy rodzaje Karty EURO 26 CLASSIC.
  • zniżki: 6 500 w Polsce, 100 000 w Europie
  • okres ważności: 365 dni od daty wystawienia
  • wymagane jedno zdjęcie

Karta w wersji CLASSIC, tak jak inne Karty Euro 26, daje Ci dostęp do największej europejskiej sieci zniżek młodzieżowych - korzystasz z ponad 100 000 zniżek w Europie i ponad 7 000 w Polsce. Dzięki zniżkom taniej podróżujesz po świecie i w Polsce, taniej kupujesz markowe ciuchy i profesjonalny sprzęt sportowy albo bawisz się ze znajomymi w ulubionym klubie - Karta zwraca się bardzo szybko!
EURO 26 STUDENT

Uczysz się? Studiujesz? Masz od 5 do 30 lat i lubisz aktywnie spędzać czas? Z Euro 26 Student rozwiniesz skrzydła!

Do wyboru jest pięć rodzajów Karty EURO 26 STUDENT.

Euro 26 STUDENT, tak jak wszystkie Karty Euro 26, daje Ci dostęp do największej sieci zniżek młodzieżowych. Korzystasz z ponad 100.000 ofert w Europie i ponad 6 500 w Polsce. Zniżki masz tam gdzie ich potrzebujesz - bilety lotnicze, programy "Work & Travel", hotele, schroniska, restauracje, bary, szkoły językowe, podręczniki, markowe ciuchy, profesjonalny sprzęt sportowy, wejściówki do kin, muzeów, dyskotek i klubów muzycznych - wszystko taniej!

Wybierz wariant dla siebie! Euro26 STUDENT z polisą POLSKA - ekonomiczne rozwiązanie. Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok, wyłącznie na terenie Polski. Najlepsza, gdy nie wyjeżdżasz za granicę. Euro 26 STUDENT z polisą WORLD - w sam raz dla obieżyświatów. Karta zawiera ubezpieczenie, które działa przez cały rok w Polsce i za granicą. Idealna gdy uprawiasz sporty amatorskie (poza narciarstwem, snowboardem, windsurfingiem i kitesurfingiem), wyjeżdżasz na wakacje, do pracy lub w celach edukacyjnych.

Euro 26 STUDENT z polisą SPORT -- dla uprawiających sport. Polisa SPORT chroni Cię zawsze, gdy uprawiasz wyczynowo sport w ramach sekcji lub klubów sportowych, w trakcie ekspedycji oraz gdy uprawiasz tzw. sporty wysokiego ryzyka (np. narciarstwo, snowboard, windsurfing, kitesurfing, jazda konna, skoki spadochronowe, speleologia) - zarówno w Polsce jak i za granicą. Karta zawiera ubezpieczenie działające przez cały rok.

Euro 26 STUDENT bez polisy - idealne rozwiązanie dla podróżujących po Polsce i Europie, ale nie potrzebujących ubezpieczenia. Daje dostęp do wszystkich zniżek oferowanych posiadaczom EURO 26.
F.T.H Wieża Pod Bocianem B.U.T. Sunny-Travel H.Kowalski ul.Strzelecka 4, 87-300 Brodnica NIP:874-000-15-78
likebox