APRIL

Ubezpieczenie turystyczne dopasowane do Twoich potrzeb

Twoja Karta Podróże Business - ubezpieczenie dla wymagających. Prestiżowa ochrona w podróży zagranicznej.

W codziennym życiu cenisz komfort i wygodę? Czemu w przypadku ubezpieczenia miałoby być inaczej? Twoja Karta Podróże Business zapewni Ci maksymalną ochronę i wsparcie oraz bogaty pakiet usług dodatkowych podczas każdej podróży zagranicznej.

Do kogo adresowana jest oferta?

Kadra zarządzająca (prezesi, dyrektorzy, managerowie), osoby często podróżujące w celach służbowych oraz prywatnych.

Twoja Karta Podróże Classic

Ubezpieczenie turystyczne, któremu możesz zaufać

Planujesz zagraniczne wakacje z rodziną lub przyjaciółmi? A może samotną podróż w nieznane? Czy wyjeżdżasz za granicę w celach zarobkowych? Odkryj ubezpieczenie Twoja Karta Podróże Classic, które jest najlepszą formą ochrony bez względu na cel podróży.

Do kogo adresowana jest oferta?

Dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych, ale również w celach związanych z wykonywaniem pracy fizycznej i umysłowej. Ubezpieczenie podróżne zapewnia ochronę także podczas delegacji służbowej. Karta ważna jest przez 365 dni.

Twoja Karta Podróże Student

Podróżowanie bez barier - z Twoją Kartą Podróże dookoła Świata

Planujesz wyjazd za granicę, aby się uczyć, pracować lub po prostu wypocząć? A może wyjeżdżasz odbyć wymarzony staż albo dopiero wybierasz kierunek zagranicznych studiów? Twoja Karta Podróże Student jest właśnie dla Ciebie.

Do kogo adresowana jest oferta?

Dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych, ale również związanych z wykonywaniem pracy fizycznej i umysłowej, a także dla osób udających się za granicę w celu odbycia praktyk, stażu lub wzięcia udziału w programie Socrates - Erasmus. Ubezpieczenie ważne jest przez 365 dni.

Twoja Karta Podróże Sport

Ekstremalne wyzwania wymagają kompleksowych rozwiązań. Sprawdź ubezpieczenie turystyczne Twoja Karta Podróże Sport

Lubisz aktywnie wypoczywać za granicą? Uprawiasz sporty ekstremalne lub wysokiego ryzyka również poza granicami Polski? Twoja Karta Podróże Sport to ubezpieczenie dla Ciebie.

Do kogo adresowana jest oferta?

Dla osób wyjeżdżających za granicę w celach turystycznych, które aktywnie spędzają czas uprawiając sporty ekstremalne i sporty wysokiego ryzyka. Ubezpieczenie jest ważne przez 365 dni.

F.T.H Wieża Pod Bocianem B.U.T. Sunny-Travel H.Kowalski ul.Strzelecka 4, 87-300 Brodnica NIP:874-000-15-78
likebox